Шполянський ліцей — інноваційна школа!

Днями начальник Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» про визначення переможців конкурсного відбору шкіл-учасниць Цільової обласної програми «інноваційні школи Черкащини». Для формування кола її учасників було проведено конкурс серед навчальних закладів області.

Метою Програми є створення умов (організаційних, науково-методичних, кадрових, матеріально-технічних) для перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, оптимізації процесу впровадження інновацій в освітній процес з урахуванням сучасних світових тенденцій, підвищення ефективності та якості регіональної системи освіти. До організаційного комітету конкурсного відбору надійшло 49 матеріалів з усіх регіонів області.

З 16 до 19 грудня 2016 року члени журі конкурсного відбору ретельно вивчали подані навчальними закладами роботи та визначили 29 шкіл-учасниць Програми, серед яких — і Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня І—ІІІ ступенів школа №2-ліцей»!

На наступному етапі реалізації цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» передбачається:

• розроблення інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм подальшого розвитку;

• проведення громадського захисту інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм свого розвитку;

• реорганізація інноваційних шкіл Черкащини у відповідності до перспективних моделей і програм свого розвитку.

Валерій Данилевський привітав колективи навчальних закладів, які було обрано для участі в Програмі і висловив впевненість, що реалізація обласної цільової програми дозволить якісно покращити рівень знань, які здобувають наші учні, та загалом модернізувати освітню галузь.