Шполянський ліцей очолив новий директор

Після чверті століття власного життя, яке віддав Шполянському міському НВК ЗОШ №2-ліцей його незмінний директор Іван Каракаш, він вирішив піти на заслужений відпочинок. Його заяву про звільнення за власним бажанням задовольнили під час чергової сесії міської ради. Тимчасово виконуючим обов’язки директора натомість призначено вчителя історії Олександра Гончара.

У далекому 1983 році Іван Каракаш прийшов керувати в міську восьмирічну школу №2, яка на той час знаходилася у старому приміщенні в центрі міста. Саме із ним будувався новий, світлий, сучасний навчальний заклад, котрий нині займає чи не найвищі щаблі серед трьох десятків шкіл району та демонструє високий рівень знань.

Будучи вже на восьмому десятку життя, Іван Григорович вирішив піти на заслужений відпочинок, сподіваючись на продовження його великої справи молодими колегами.

— Я пишаюся сотнями своїх успішних і самодостатніх випускників, які багато разів прославили Шполянщину, — зазначив напередодні Іван Каракаш під час спілкування з членами піклувальної ради.

На цьому ж засіданні сесії міської ради депутати затвердили положення про контракт з керівниками закладів освіти, які вони підписуватимуть на певний період. Конкурс на заміщення посади директора ліцею буде оголошений по закінченню нинішнього навчального року.

       Наталія ДАВИДЕНКО