Шполянський мер знявся у кліпі і станцював на головній площі міста

У соціальній мережі «Фейсбук» все більшої популярності набуває відео, у зйомках якого взяли участь жителі Шполи та міський голова Сергій Кравченко.

Директорка КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ОТГ Леся Осадчук та засновник музичного рок-гурту Олексій Кочетов створили пісню про Шполу і склали музику до неї. Усе це творча група відзняла на відео за допомогою телефону та квадрокоптера. Станцювати у кліпі погодився і міський голова Шполянської ОТГ.

Леся Осадчук ще минулого року вигадала перший варіант пісні, прийшла до засновника музичного рок-гурту Олексія Кочетова і попросила допомогти з музикою та кліпом. Тоді вони за вечір створили ролик під пісню Бруно Марса. Відео містянам сподобалося, проте Леся та Олексій вирішили цьогоріч підійти до створення ролику більш професійно і відзняти справжній кліп. Леся вдосконалила слова, а Олексій написав музику.

– Ми робили все своїми силами, а кліп просто зняли на айфон та позичений квадрокоптер. Загалом створювали його близько двох місяців, найбільше часу пішло саме на музику. Під час знімань було чимало смішних моментів, особливо коли змушували мера танцювати з дітьми, – каже Леся Осадчук.

Окрім міського голови Шполянської ОТГ у кліпі взяли участь: керівниця дитячого колективу «Viva» Вікторія Верба і, відповідно, цей колектив, танцюристи зразкового аматорського колективу сучасного танцю «Еліт», та самі Олексій Кочетов і Леся Осадчук.