Шполянський перевізник хоче зняти останній вечірній рейс автобуса

ЧИ ІСНУЄ ПРОБЛЕМА НАСПРАВДІ?

У зв’язку зі здорожчанням пального та малою кількістю пасажирів вечірній рейс автобуса, котрий щоденно о 21-ій годині вирушає зі школи-інтернату до автостанції, — нерентабельний. Про це під час засідання в Шполянській спецшколі-інтернаті повідомив присутніх приватний підприємець Віктор Сушко.

5 лютого в Шполянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбулася нарада щодо змін у графікові руху міських автобусів. У засіданні взяли участь міський голова Сергій Кравченко, директор школи-інтернату Віталій Вербівський, керівник ПАТ «Шполянське автотранспортне підприємство-17150» Віктор Сушко і близько ста працівників спецшколи.

У ході засідання Віктор Сушко повідомив присутніх про те, що зв’язку з здорожчанням пального та малою кількістю пасажирів приватний підприємець має намір зняти рейс автобуса, котрий щоденно о 21-ій годині вирушає зі школи-інтернату до автостанції.

Цим рейсом після трудового дня повертаються додому близько 14 працівників спецшколи. Тому інформація щодо можливого зняття рейсу спричинило бурхливе незадоволення в колективі спеціального закладу.

Для того, щоб з’ясувати наскільки нерентабельний останній рейс автобуса, на цьому тижні працює комісія, до складу якої уввійшли делеговані працівники міської ради, компанії перевізника та школи-інтернату.

Як повідомив міський голова Шполи Сергій Кравченко, можливо буде потрібно скоригувати час відправлення автобуса, не о 21.00, а на 10—20 хвилин пізніше чи раніше, або ж натомість зняти якийсь інший, ще менш рентабельний рейс.

За інформацією сайту міської ради.