Шполянський район відзначив своє 95-річчя

7 березня 2018 року виповнилося 95 років з дня утворення Шполянського району. Раніше, в часи незалежності України, святкування Дня району відзначали саме цієї дати — у березні. А з 2011 року депутати районної ради вирішили перенести дату святкувань на травень — теплу пору, коли буяє зелень і квітне все навкруги. Тож, нинішній ювілей відзначали минулої суботи — 26 травня.

Для гостей свята на площі Героїв Майдану розгорнули ярмарок сільськогосподарської продукції, виставку-продаж виробів народних умільців, «столи достатку» від сільських делегацій. Радували присутніх виступи юних спортсменів, а кожен бажаючий зміг узяти участь в безпрограшній лотереї. Про минуле нашого району розповідала фотовиставка «Із історії Шполянщини», яку підготував місцевий професійний фотограф Віктор Кравченко.

Центр міста заливався співом аматорських колективів сіл району та музикою народного аматорського духовного оркестру Сигнаївського сільського Будинку культури. Зацікавлювали аудиторію і вихованці Сигнаївського НВК, які демонстрували складання конструктора «ЛЕГО».  

Урочисті ж заходи пройшли у кіноконцертному комплексі «Космос» за участю обласної та районної влади, делегацій із сільських рад та ОТГ. З нагоди свята керівництво району виготовило для земляків велику кількість ювілейних медалей «Шполянському району — 95», «За заслуги перед Шполянським районом» та пам’ятних статуеток для меценатів.

Приємним подарунком для глядачів став концерт народного артиста України, Героя України Василя Зінкевича.

Ганна ШВЕЦЬ