Шполянський тренер навчався в інструктора світового рівня

Навчання

З 12 по 16 травня в Будинку футболу вперше в Україні проводився Семінар ФІФА для тренерів ДЮСШ з футзалу.

Ще на початку нинішнього сезону Асоціація футзалу України та Федерація футболу України вийшли на керівний орган світового футболу з проханням про проведення семінару безпосередньо для дитячих тренерів.

На сайті Асоціації футзалу України зазначають, що ФІФА подібні семінари проводить вибірково, і, маючи заявки від більш ніж зі ста країн, Україна опинилася в числі 50-ти країн, яким було дано добро.

Для проведення семінару в Україну був відряджений професійний інструктор УЄФА, 53-річний Грем Делл. Це представник Великобританії, і хоча англійська футзал не володіє таким авторитетом у світі, як футбол, тим не менш, Грем Делл працює у футзалі вже більше 20-ти років, і протягом п'яти років (2003-2008 р. р.) очолював збірну Англії з футзалу, провівши біля керма команди 51 матч.

 До 30 тренерів, які представляли 16 регіонів країни, увійшов і тренер-викладач Шполянської ДЮСШ та ФК «Жайвір» Віталій Гончаренко, який за період семінару набув досвіду від викладання інструктора ФІФА Грема Делла, мав змогу поспілкуватися з колегами усієї країни.

Ганна ШВЕЦЬ