«ЛНЗ-Лебедин» — чемпіон!

Футбольні новини

28 травня в м.Умань на стадіоні  «Уманьфермаш» відбувся фінальний матч розіграшу кубку області з футболу 2017 року. У фіналі зустрілися «ЛНЗ-Лебедин» та «Базис» с. Кочубіївка. Слід зазначити, що кубок області лише раз гостював на Шполянщині, це було в далекому 1958 році, володарем кубку області стала команда «Спартак»  м.Шпола.

Гра розпочалася без розвідки, адже лише тиждень тому команди грали на «ЛНЗ-Арені» у грі чемпіонату області. Наші гравці на початку зустрічі заволоділи ініціативою, контролюючи хід поєдинку. Всередині першого тайму Тимофій Листопад ударом головою відкриває рахунок — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Господарі прагнуть зрівняти рахунок, але впевнено діє захист та воротар «ЛНЗ-Лебедин».1:0 — з таким рахунком команди йдуть на перерву.

У другій половині матчу ініціатива повністю на боці «ЛНЗ-Лебедин». В середині другого тайму Андрій Калініч ударом зі штрафного  подвоює рахунок, йому вдався удар з далекої відстані.2:0 — на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Після другого голу суперники хотіли забити гол престижу, але наша команда втримала переможний рахунок.

Отже, після 59- річної перерви кубок знаходитиметься в команді «ЛНЗ-Лебедин».

«ЛНЗ-Лебедин» дякує вболівальникам, які приїхали в м.Умань та підтримали нашу команду.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 3 червня в м. Монастирище  з командою «Авангард».