Сім’ї Можних із Лебедина та Ткачів із Капустиного виховують по четверо прийомних дітейn

По четверо прийомних дітей взяли на виховання подружжя Світлани Анатоліївни та Вадима Вадимовича Можних із села Лебедин та Галини Іванівни і Петра Олексійовича Ткачів із с. Капустине. У їхніх будинках тепло та затишно, а діти оточені увагою і любов’ю своїх нових батьків.

У Всеукраїнський день усиновлення ці родини зустрічали гостей. Їх відвідав голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко та начальник служби у справах дітей Галина Григор’єва.

Прийомні діти Юлія, Алла, Оля, Валерик та власні діти родини Можних ― найменші Тихін та Тимофійчик, старші сини-близнюки Костик та Дмитрик подружилися між собою і сьогодні не уявляють свого життя один без одного. Дівчатка допомагають своїй мамі виховувати молодших братиків. А в день, коли до них завітали гості, смачні пироги для них допомагали готувати мамі всі дітки.
У родині Ткачів із Капустиного підростають Назар, Юлія, Костя та Богдан.

― Якраз у вересні 2010 року створилась ця родина, ― каже Галина Григор’єва, тож нинішнього року святкує свій перший п’ятирічний ювілей.

Спілкуючись за чашкою чаю з представниками влади, батьки ділились своїми радощами і проблемами, секретами виховання дітей, а діти ― успіхами у навчанні та мріями.

― Мене приємно вразила атмосфера доброти і щирості в цих родинах, ― поділився своїми враженнями Володимир Потапенко після відвідин сімей Можних та Ткачів. ― Приємно, що старші дітки з неприхованим почуттям любові ставляться до своїх прийомних братиків та сестричок, їхня турбота проявляється навіть в маленьких деталях спілкування. Діти завжди щирі у своїх вчинках. І важко не помітити, що вони щасливі у своїх нових сім’ях.

Отримали дітки цього дня й подарунки: солодощі, футбольні м’ячі та бадмінтони.

Лариса БАЧИНСЬКА.