Ситі вже «французькими казками»

   10 серпня 2017 року у номері 32 (284) газети «Шполяночка+» був опублікований матеріал про події у Сигнаївці — в сільськогосподарському господарстві «Шпола-Агро-Індустрі».

Директор підприємства Олександр Кисельов «роз’яснив, що з 15 серпня для кожного пайовика господарства буде відкрито банківський рахунок…»

   Фактично обіцянка досі ще не виконана. Досягнення «світової цивілізації» до сигнаївчан ще не дісталися: рахунки не відкриті, пластикових банківських карток люди не отримали.

   Але ж це вже давно якось впровадили інші сільськогосподарські підприємства нашого району, які орендують у жителів Шполянщини земельні паї. Там, виявляється, пайовики можуть отримати гроші в будь-який час з банкомату, або скористатися карткою під час отримання натуральної продукції — зерна, насіння, соломи чи цукру.

   Щоб отримати гроші за оренду земельних паїв у ТОВ «Шпола-Індустрі», необхідно дуже багато часу чекати. Наприклад, я написав і віддав секретарю заяву ще у серпні. Минув уже вересень, жовтень закінчується, а повідомлення на мій номер телефону немає.

   То коли вже зміниться отаке ставлення до простих людей? Може треба вже щось міняти?

   Михайло ДЕНИСЕНКО, с.Сигнаївка