ПРО ЛЮДЕЙ ДІЛА І ПРОГРЕСИВНОГО МИСЛЕННЯ

Щотижня проходять засідання політичної ради Шполянської районної партійної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Серед питань, які передусім стосуються організації виборчої кампанії, пріоритетним є розгляд звернень громадян. На останньому засіданні обговорювали кандидатури для висунення на посаду міського голови Шполи від ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Кому ж випаде честь представляти нову політичну силу, яка претендує на визнання і довіру серед земляків? Багато хто з членів політради висловив думку, що варто зупинитися на кандидатурі Сергія Кравченка — молодого і освіченого чоловіка, спроможного не лише успішно господарювати на благо міської громади, а й вирішувати безліч складних питань, що потребують глибокого знання юриспруденції.

 

 

 

 

 

— Сергій Кравченко і є тим досвідченим керівником, який зуміє тримати руку на пульсі і розвивати наше місто в темпі прогресу і процвітання, — переконаний член політичної ради районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Павло Мальчик. — Багаторічний досвід роботи дозволяє йому бачити будь-яку складну ситуацію, вирішувану правильним шляхом. А міській раді, як органу місцевого самоврядування, посилений юридичний блок вкрай необхідний. Як підприємець, я сам не раз зіштовхувався з такими колізіями, коли посадовці багато років не могли випрацювати потрібний проект документу для узаконення об’єктів бізнесу. Доводилося від сесії до сесії чекати, сперечатися, доводити, а час ішов, гроші до міського бюджету втрачалися...
На питання, чи збирається сам Павло Олексійович чи його син Сергій Павлович балотуватися на посаду міського голови, він відповів, що такого задуму не було. Принаймні на місцевих виборах 2015 року.

 

Я підтримую кандидатуру Сергія Кравченка на посаду мера в першу чергу, враховуючи його позитивні риси характеру, прогресивність думок і набутий досвід, — погоджується і приватний підприємець, член політради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Світлана Плахотнюк. — Не сумніваюся, що політика молодого мера буде спрямованою на прогрес і розвиток. Він зуміє налагодити ефективний механізм дієвої співпраці за схемою громада-бізнес-рада. Я бажаю рідній Шполі тільки найкращої долі і в панові Сергії вбачаю надію на достойне майбутнє для нашої Шполи — серця всієї України!

 

 

 

 

 

 

 

Позитивно охарактеризував кандидатуру Сергія Кравченка і головний лікар центральної районної лікарні Василь Уманець, який теж вважає, що саме він виправдає довіру і однодумців і жителів міста, стане достойним і сучасним управлінцем.

 

 

 

 

 

Досить багато шполян вже зацікавились новоствореною в районі політичною силою, з якою виборчий штаб постійно тримає тісний зв'язок. Одна з пропозицій громади в особі активу міської громадської організації воїнів-прикордонників стосується продовження належного облаштування парку імені воїнів-інтернаціоналістів, що на Мар’янівському масиві. Тож, не відкладаючи на довгий час цю добру справу, яку розпочали три роки тому люди нашого міста, активісти ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Кравченко та Ігор Постернак запропонували головному ініціатору створення парку, жителю прилеглої вулиці Миколі Сіваку, свою допомогу. Пан Микола — найголовніший плекач цього чудотворного місця, де сьогодні постійно чути гомін дітвори на дитячому майданчику, а око кожного, хто сюди приходить, радує неповторна картина упорядкованої ландшафтної природи. Він не розводив багато розмов, а позвав хлопців відразу до роботи. Розповів про мрію завершити будівництво штучного водоспаду, вкрити дахом альтанку зі столом та лавами, побудувати комин для польової кухні та про багато інших задумів. Наступного дня було пораховано кількість необхідного матеріалу та складено відповідний кошторис. За рахунок благодійних внесків членів районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» за лічені години були привезені до парку камінь, брус, листи для покрівлі альтанки. Своїми ж руками і роботи здійснили.

— Створений силами жителів масиву парк є особливою родзинкою нашого міста, — поділився своїми враженнями «черкащанин» Сергій Кравченко. — Я дуже радію, коли зустрічаю в житті таких людей, як дядько Микола. Саме на таких світ тримається і неймовірні мрії збуваються. Але роки минуть, і він не зможе скільки сил приділяти цій справі, не буде кому доглядати територію, косити, будувати, людей активізувати і надихати. Тому потрібно обов’язково цей об’єкт узаконити — взяти на баланс міськради, призначити працівника комунального підприємства відповідальним за благоустрій парку, — впевнений Сергій Володимирович. А за декілька днів пан Кравченко вже організував прибуття техніки і працівників підприємства «Райавтодору», які вирівняли та насипали дорогу по вулиці, котра веде від РЕМу до Мар’янівського масиву. На моє запитання «Чи подобається щоденно займатися громадською господарською діяльністю?», Сергій Кравченко відповів:

— Приємно, коли вдається допомогти людям і громаді, а складність у роботі мене не лякає, — посміхаючись, відповів. — Після того, як завершимо тут роботи, організую відразу грейдерування вулиці Папаніна, про що мене попросили жителі цієї вулиці. Я розумію, що господарювати у місті не так вже й легко, вистачає проблем різного характеру. Але я переконаний, що все можна вирішити, головне — наполегливе устремління до цілі.

Спілкувалася Наталія СТОРЧАК (фото автора).