Сонце стане і осквернену землю спалить

  НА ВИКОНАННЯ УГОДИ ІЗ ТВОРЦЕМ

   Нарешті внесено на розгляд у Верховній Раді довгоочікуваний законопроект депутатом Сергієм Мельничуком, за що йому моя щира вдячність. Повідомлення про цей факт прозвучало в одному з випусків теленовин. Дещо скептично-іронічно прокоментував її телеведучий: «Депутат Сергій Мельничук зареєстрував законопроект про те, щоб перевернути державний прапор», ставлячи під сумнів, що це може допомогти Україні вийти із тупика, в який її завели владці. Саме цей глузливий тон переконує: і законопроект, і його автор потребують підтримки і захисту суспільства, адже йдеться не про те, щоб «перевернути прапор», а про те, щоб на цьому символі держави, який ми успадкували від наших пращурів-трипільчан, розмістити кольори у відповідності до Угоди Творця «Неба і Землі» із нами, землянами.

   Ця Угода — райдуга, яку ми дуже часто бачимо у небі після дощу в променях сонця, милуємося нею, але не завжди розуміємо, ба навіть більше, просто не знаємо, що ж ми спостерігаємо на небі. Для нас це просто явище природи. Не всі знають, скільки кольорів у дузі, що веде в Рай — райдузі, в якій послідовності вони розміщені, чому на всіх широтах райдуга стабільно-однакова, як прочитати цю угоду, цю обіцянку, дану нам, жителям планети Земля, її Творцем.

    Я прочитала Райдугу так: червоний, оранжевий, жовтий — теплі кольори Сонця, голубий, синій, фіолетовий — холодні кольори Води, вологи, кольори двох життєдайних сил, двох необхідних, двох обов’язкових та ще й збалансованих сил природи, таких як тепло і волога, а між ними — зелений колір — колір вічно зеленого дерева життя, або життя безкінечного. Без тепла і вологи ніщо не родитиме на землі.

   Отже, Бог — Творець Світла-Сонця, яке значно вище від атмосферної оболонки, що оточує Землю, звідки ідуть дощі, сніги, напувають зігріту теплом всяку рослину, аби зеленіли поля, аби тривало життя. Прапор — символ нашої держави — від Бога, і першим на ньому повинен бути колір Сонця — жовтий, а нижче — синій, колір води. Райдуга — обіцяне Боже Слово, що більше Всесвітнього потопу не буде. Але є друга умова, друга сила — Сонце, про яке писав наш Великий Пророк Тарас Шевченко: «Чи буде суд, чи буде кара царям, царятам на Землі? Повинна буть, бо Сонце стане і осквернену Землю спалить...».

   Тому звертаюся до всіх виборців географічного центру України підтримати внесений до Верховної Ради законопроект, зобов’язати депутата від нашого округу Геннадія Бобова проголосувати саме за таке розміщення кольорів на прапорі України — символі від Бога. І це буде Закон Божий на Землі від українського народу, від України, на яку покладено особливу духовну місію (газета «Літературна Україна» від 18 серпня 2011 року стаття «Чи дарував Бог заповіт княгині Ользі?»).

    І останнє. Апостол Петро «Друге соборне послання. День суду»: «…небо було на початку, а земля із води та водою складена словом Божим, тому тодішній світ, водою потоплений, згинув, а теперішні небо й земля заховані тим самим словом і зберігаються для огню на день суду й загибелі безбожних людей» (Новий Заповіт, стор. 313).

Галина ШЕВЧЕНКО. с. Надточаївка.