У місті стерилізували та вакцинували собак-безхатченків

Тема безпритульних собак не втрачає актуальності у нашому місті. Задля попередження подальшого розмноження бродячих тварин місцева влада застосовує гуманні методи. Нещодавно у місті проведено акцію зі стерилізації та вакцинації безпритульних тварин.

Працівниками КП «Благоустрій» відловлено 43 собаки, які успішно простерилізовані фаховим ветлікарем, а також проведено, всім без винятку, вакцинацію від сказу та чіпування.

– Де поїсти, собаки знайдуть. А от із розмноженням – біда. Під поліклінікою свого часу бігало десяток цуциків та кілька дорослих. Завдяки вакцинації та стерилізації їх стало менше. Шкода тих бідолах, яких люди викидають в холодну пору ще цуценятами, які на літо приводять нових собачат, тому що ще не настав їхній вік для стерилізації, – зазначає шполянка Лариса Ляшенко.

За рік у місті стерилізували 103 тварини. Кошти на відповідні процедури виділено із міського бюджету згідно з Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018 – 2020 роки.