«Спинилась осінь на порозі» –

під такою назвою з нагоди Дня ветерана та Дня людей похилого віку у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району відбулося свято, на яке були запрошені люди, на порозі яких зупинилась осінь.

Перед початком концертної програми з присутніми літніми людьми поспілкувалися керівники служб, до яких їм найчастіше доводиться звертатися. Зокрема, начальник управління Пенсійного фонду в Шполянському районі Борис Курінний розповів про останні зміни, пов’язані з підвищенням пенсій, наголосивши, що відтепер консультації з питань, які у пенсіонерів виникатимуть щодо розміру їхніх пенсій, вони зможуть отримати у фахівців управління в кабінеті №11 або ж тел. №5-21-21.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Анатолій Ра-кітін зазначив, що пенсіонерам, які вже отримували субсидії, з початком опалювального сезону вони надаватимуться автоматично.

Головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець поінформував про те, що у поліклінічному відділенні лікарні працює новий флюорографічний апарат, який придбано за фінансового сприяння ГК «ЛНЗ». Завдяки першим дослідженням, проведеним на цьому обладнанні, на ранній стадії вже виявлено деякі захворювання у пацієнтів.

Всі, хто виступав, вітаючи зі святом присутніх, бажали їм головної складової життя ― здоров’я.

І з цим важко не погодитися, бо саме воно сьогодні є для багатьох людей, за плечима яких багаторічна праця, виховання дітей, життєві негаразди, основною умовою для того, щоб радіти цьому життю.

А гарного настрою цього дня усім присутнім додали концертні номери святкової програми, підготовлені і працівниками закладу, і його активними учасниками, і юними артистами.
Тож багатьом запрошеним, на порозі життя яких спинилась осінь, це свято, безперечно, додало і наснаги, і радості, і просто гарного настрою.

Лариса БАЧИНСЬКА.