СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ ЮНИХ ШПОЛЯН

Впродовж останніх тижнів учні та команди Шполянської ДЮСШ активно брали участь в ряді змагань різного рівня.

- Так, з 28 лютого по 1 березня відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Героїв Майдану в м. Жмеринка, за участю команди шполянських хлопців. Юні шполяни зайняли 5-те місце, але мають намір гартувати сили, щоб боротись в майбутньому за призові місця. Кращий гравець команди Олексій Комар отримав грамоту та цінний приз. Команду до змагань готували тренери-викладачі Шполянської ДЮСШ Оксана Хапатько та Сергій Трохимець.

- 21 лютого в спортивному залі Шполянської спортивної школи відбулась першість школи з легкої атлетики серед учнів відділень футболу та легкої атлетики. Переможцями стали: Сабіна Шемет, Анна Гонтаренко, Влада Кравченко, Вадим Чабан, Катерина Кунець, Артем Трикозенко.

- 1 березня команда дівчаток 3—6 класів Шполянської ДЮСШ стала переможцями весняного турніру з футзалу в м. Ватутіне, перегравши своїх одноліток з ДЮСШ м. Ватутіне та Катеринополя. Кращим гравцем змагань стала Єлизавета Бабкіна.

- 3-го березня ФК «Жайвір» Шполянської ДЮСШ зайняв І місце на Всеукраїнському турнірі з футзалу, що проводився в м. Кременчук Полтавської області. Наші дівчатка перемогли команди м. Черкаси, м. Кобеляки та м. Кременчук. Кращим гравцем турніру стала гравець шполянської команди Даша Мартиновська, яка була нагороджена пам'ятним сувеніром. Команда отримала кубок, дипломи та футбольний м'яч. Готував команду футболісток тренер-викладач Шполянської ДЮСШ Віталій Гончаренко.

Дирекція ДЮСШ дякує батькам за підтримку та фінансову допомогу нацю для поїздки на змагання.

Ганна ШВЕЦЬ.