«Справедливість» Черкащини запрошує приєднуватись до Руху Валентина Наливайченка

Черкаська обласна організація політичної партії «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» збирає команду однодумців, готових працювати заради змін у країні.

Волонтери регіональної організації запрошують приєднуватись до політсили активних, креативних, патріотично налаштованих людей.

«Я хотів би бачити у нашій «справедливій команді» активних, свідомих, небайдужих громадян, які прагнуть змінити свою країну на краще. Ми зацікавлені у співпраці з представниками різних сфер діяльності, щоб почути з перших вуст та розуміти, які є проблеми в кожній галузі. Щоб спільно напрацювати план вирішення задач, що заважають рухатися вперед та розвивати нашу державу, та спільно, якомога швидше, почати їх вирішувати. Хочу наголосити, що активних громадян шукаємо в усіх районних центрах нашої області. В Черкасах ми вже сформували молоду команду», — зазначив керівник обласної організації Олег Котляр.

За його словами, з початку роботи партійці забрендували офіс, аби люди розуміли, де можна познайомитися з тим активом, який працює вже зараз. Тут же, в обласному офісі Руху «Справедливість», відкрито юридичний центр, де жителям регіону фахівці безкоштовно надають первинну кваліфіковану консультацію.

«Ми хочемо, щоб черкащани були обізнані, що ось ми є, що 5 жовтня минулого року проведено обласну установчу конференцію Руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Ми працюємо для жи-телів Черкас та області. Переконаний: тільки об’єднавши зусилля, зможемо подолати корумпованість влади, злочинність та досягнути вагомих результатів», — сказав Олег Котляр.

Депутати від Руху «Справедливість» вже працюють у Тальнівській міській раді. Вперше взявши участь у виборчому процесі, люди підтримали кандидатів від «Справедливості» та повірили молодій політичній силі. Політична партія набрала 14% голосів виборців. Тепер же команда розширятиме свої кордони.

Тож телефонуйте на «гарячу лінію» та долучайтесь до роботи волонтерського Руху. Телефон: +38(0472)33-03-66; e-mail: spravedlyvist.cherkasy@gmail.com. Офіс розташовано на вул. Хрещатик, 193.

Прес-служба Черкаської
обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість».