Стартував чемпіонат області серед команд вищої ліги

8 квітня стартував чемпіонат Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» свою стартову гру проводив у смт Чорнобай з командою «Колос». Гра пройшла у безкомпромісній боротьбі та закінчилась внічию з рахунком 1:1.Гол у нашій команді забив Мар’ян Литовчак, — повідомив «Шполяночку+» начальник команди Василь Шевцов.

2 травня в м.Червоноград Львівської області «ЛНЗ-Лебедин» проводив першу півфінальну гру Кубка України з футболу серед аматорських команд. Гра пройшла в запеклій боротьбі. Команди відповідали атакою на атаку.На 28-ій хвилині першого тайму після подачі з кутового Віталій Грицай відкриває рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин», на 31-ій хвилині арбітр зустрічі вилучає нашого півзахисника. Команда залишається в меншості, але господарі нічого не можуть зробити з нашим захистом, який діяв надійно. Матч закінчився з рахунком1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

5 травня у другому турі чемпіонату області на «ЛНЗ-Арені» наша команда зустрічалася з командою «Росава Наша ряба» с.Степанці Канівського району. Зустріч пройшла за явної переваги «ЛНЗ-Лебедин» та закінчилася їхньою перемогою з рахунком 2:0. Голи в нашій команді забили Мар’ян Литовчак, Віталій Грицай.

Наступну гру в чемпіонаті області серед команд вищої ліги «ЛНЗ-Лебедин» проведе 12 травня в м. Монастирище з командою «Авангард».