СТВОРИЛИ СВЯТО ВЛАСНИМИ РУКАМИ

Незадовго до початку спор­тивного свята по сільському стадіоні у Водяному снував трактор: місцеві юнаки роби­ли останні приготування до спортивних змагань — одяга­ли сітки на ворота, підсипали розмітку тощо.

Спортивне свято «Молодь за здоровий спосіб життя», яке було присвячене 24-ій річниці Дня Незалежності України, розпочалося з привітання учасників цього дійства директором місцевого сільгосппідприємства «Уро­жай» Олександром Качуром. Він, зокрема, підтримав ба­жання сільської молоді до здорового способу життя, а також запевнив, що і надалі підтримуватимуть сільську молодь у їхніх починаннях. Підприємство виділило до­статньо коштів для придбан­ня призів та подарунків для переможців і учасників.

Привітала всіх присутніх на святі — і учасників, і вболівальників — й сільський голова Водяного Наталія Кир­ченко.

Для найменших учасників свята було влаштовано кон­курс малюнків на асфальті під девізом «Ми — за мир!», катан­ня на автомобілях, розваги на атракціонах. Всіх маленьких во­дянських художників пригостили морозивом.

Спортивні змагання розпо­чалися за участі трьох команд — «Українців», «Патріотів» та «Спарти». Також боротьба се­ред юнаків і дівчат тривала й в одиночних видах змагань. З пер­ших хвилин лідерство захопили «Українці» й утримували його до кінця змагань. В одиночних вправах відзначилися: Валентин Гайворонський — піднімання 16-кілограмової гирі, Андрій Чу­маченко — біг на 100 метрів та стрибки в довжину, Марина Хар­ченко — біг на 100 метрів серед дівчат. Всі команди отримали сувеніри та по кавунові.

Наостанок всіх учасників та їхніх шанувальників пригостили смачною кашею, приготовленою неподалік на вогнищі. Водянцям сподобалося не лише свято, а й сама атмосфера, яка панувала довкола. Тож розходилися по своїх домівках вже надвечір.

Фоторепортаж Віктора КРАВЧЕНКА