Сушив і зберігав понад три кілограми канабісу: справу 42-річного шполянина розглядає суд

Шполянським відділом Звенигородської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо місцевого жителя за незаконне зберігання наркотичних засобів в особливо великих розмірах.

Органом досудового розслідування встановлено, що 42-річний житель м. Шпола минулого року незаконно придбав шляхом зривання на узбіччі дороги біля міського сміттєзвалища частини рослин коноплі, які у подальшому перевіз на власному автомобілі до місця свого проживання, висушив, подрібнив та зберігав у будинку та надвірних спорудах на території власного домоволодіння у різних ємностях. 

Під час проведення санкціонованого обшуку працівниками поліції у зловмисника було виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс, загальна маса якого становить понад 3 кг, які чоловік незаконно зберігав  без мети збуту для власного вживання.

Дії зловмисника кваліфіковані за  ч. 3 ст. 309 КК України як незаконне придбання, перевезення, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту у особливо великих розмірах.

Наразі прокуратурою обвинувальний акт скеровано для розгляду до суду. У суді прокурор наполягатиме на суворому та справедливому покаранні для порушника закону.