Світ не без добрих людей!

      Життєва дорога у кожної людини дуже непередбачувана: то нам зустрічаються великі злети, то стрімкі падіння. І найстрашніше – це коли в двері стукає біда… Вже три роки наша донька бореться із лімфомою. Потрібна аутотрансплантація кісткового мозку, яка буде проведена у найближчий час у м.Києві.

    У нас було дуже мало надії на те, що вдасться знайти кошти на лікування. Але за подіями останніх тижнів ми переконалися, що світ не без добрих людей, і завжди знайдуться ті, хто прийде на допомогу у хвилини, коли здається, що виходу немає. Саме завдяки вашій допомозі, добрі люди, нам вдалося зібрати необхідну суму за такий короткий час.

   Ми щиро вдячні усім, хто допомагав нам збирати кошти. Тепер у нас з’явилася величезна надія на одужання! Широ дякуємо колегам, сусідам, односельчанам, працівникам навчально-виховних закладів району, позашкільних та дошкільних закладів, відділу освіти, методкабінету, які підтримували матеріально та морально.

    Також дякуємо  державним установам, які виділили кошти! Для нас це було справжнім дивом.

     Нехай Бог оберігає вас усіх та посилає міцне здоров’я, родинне тепло, благополуччя, щасливу долю. Завдяки вашій чуйності, ми не втрачаємо надії на одужання нашої доньки. Дякую Богу та вам, добрі люди, що в наш бурхливий час існують на світі такі людські якості як доброта та безкорисність.

    Велике спасибі вам за те, що вмієте прийти на допомогу тим, хто дійсно цього потребує.

Світлана Вакуленко