СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ОБЕРЕМКА Василя Михайловича.

Відділ освіти, рада голів профкомів закладів освіти, керівники навчальних закладів району, працівники Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи з глибокою скорботою висловлюють щире співчуття рідним, близьким, друзям з приводу гіркої втрати — передчасної смерті тренера-викладача спортивної школи

ОБЕРЕМКА Василя Михайловича.
Василь Михайлович народився 9 лютого 1937 року в місті Шполі у багатодітній сім'ї. В шестирічному віці залишився без батька, який загинув на фронті в часи Великої Вітчизняної війни. У 1955 році Василь Михайлович закінчив Шполянську загальноосвітню школу №4 та вступив до Черкаського державного педагогічного інституту на факультет фізичного виховання та спорту.
У 1959 році Оберемок Василь Михайлович розпочав свою трудову діяльність на посаді вчителя фізичного виховання Сигнаївської ЗОШ. Цінували Василя Михайловича за його професіоналізм, компетентність, вміння згуртувати колектив, за відповідальне ставлення до поставленого, нехай навіть надскладного завдання. У 1966 році його було переведено на посаду тренера-викладача Шполянської ДЮСШ, яку згодом він очолював протягом семи років.
Майже п'ятдесят років Василь Михайлович віддав роботі у спортивній школі. Виховав не одне покоління спортсменів, які своїми рекордами прославляли Шполянщину, Черкащину та Україну. У 1994 році Міністерством України у справах молоді та спорту Василю Михайловичу було присвоєно звання «Заслужений тренер України» за підготовку вихованця спортивної школи Олександра Багача, який став чемпіоном Європи та світу з легкої атлетики, бронзовим призером Олімпійських ігор у Атланті (США).
Василь Михайлович мав беззаперечний авторитет серед колег. Працюючи на посаді тренера-викладача спортивної школи, понад 30 років очолював профспілковий комітет навчального закладу. Разом з дружиною Галиною Миколаївною створили прекрасну сім'ю, крокували стежинами життя, народили і виховали двох дітей, пишалися онуками.
Невблаганна смерть на 79-му році життя стала непоправною втратою для всіх, хто знав Василя Михайловича. Він прожив гідне життя, залишивши по собі плоди добрих справ, що завжди будуть сильнішими за смерть. Його спадок у сотнях вихованців, яких —тренував і виховував бути сильними, вміти досягати поставленої мети та не зупинятись на шляху до перемоги.
У наших думках та серцях Оберемок Василь Михайлович назавжди залишиться взірцем високого професіоналізму та відданості справі.
Світла йому пам’ять та вічний спокій...