Світлій пам’яті Заскалети Віктора Михайловича

22 липня 2015 року Шполу облетіла приголомшлива сумна звістка — передчасно пішов з життя міський голова міста Шпола

ЗАСКАЛЕТА Віктор Михайлович.

Перестало битися серце Людини, яка за свій короткий вік стала для сотень земляків взірцем людяності, чуйності, професійного таланту, небайдужості, безмежного добра! Біль від втрати переживають нині жителі не лише міста, а й всього району. Адже знали його у всіх громадах, де він свого часу допомагав вирішувати безліч соціально-економічних та господарських проблем. Він був справжнім господарником, а його управлінські знання, навики і устремління були побудовані на чистому патріотизмі, щирій любові до рідного краю, до своєї країни, що є поодинокою рідкістю в сучасні дні.

Народився Віктор Михайлович 27 листопада 1956 року в місті Шпола. В 1976 році закінчив Тальнівський будівельний технікум. Після цього служив на Чорноморському флоті. В 1986 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут, а з 1976 року розпочав трудову діяльність — працював свого часу майстром-будівельником, інженером, старшим інженером Боярської спецбази в Київській області, інструктором Шполянського райкому партії. Понад десять років очолював Шполянський комбінат комунального обслуговування сільського населення. Потім його трудовий шлях ознаменувався роботою у Шполянській міській раді — на посадах головного архітектора та заступника міського голови.

Більш ніж плідною була його діяльність на посаді першого заступника голови Шполянської райдержадміністрації з 2005 по 2010 рік. На його рахунку безліч великих справ, досягнутих на благо жителів міста та сільських населених пунктів. Віктор Заскалета зумів зорганізувати громіздкі роботи щодо будівництва та введення в дію газоводів, газових котелень, житлових будинків, реконструкцій та капітальних ремонтів закладів соціальної сфери тощо. Сповна виправдав покладені на нього надії шполян, ніколи не лишав напризволяще людей з їхніми проблемами, докладав усіх зусиль до їх позитивного вирішення. А мешканці Терешок навіть зарахували його до числа почесних жителів села.

Послужний список відкрив Віктору Михайловичу шлях до наступного рубежу — більшість містян у 2010 році обрали його на посаду міського голови і вже майже п’ять років не вичерпувався вотум довіри до нього — незвичайно доброго, справедливого, працелюбного мера!

Та ось незбагненним рішенням небес душа його покинула цей світ, життя, яке він так любив, людей, яких поважав, цінував, беріг…

Важко повірити в цю жахливу реалію, підступний біль і гіркота заважають повноцінно дихати в ці траурні дні кожному шполянину…

Підкоряючись волі Господа, на колінах молимо Його — даруй же Царство Небесне і спокій душі спочилого, нехай нашими молитвами буде спасенна вона! Вічна тобі пам’ять, дорогий друже, колего, наставнику! Ми навічно збережемо її в своїх серцях!

Зі щирим співчуттям до рідних і близьких покійного Дмитро КРАВЧЕНКО, Володимир ПОТАПЕНКО, Михайло СІДЛЕЦЬКИЙ, Роман ФРАНЧУК, Анатолій ТКАЧЕНКО, Михайло БОГАЧ, Сергій СТРУК, Володимир ПУСТОВІТ, Ігор РОМАНЕНКО, Ігор МАТІКА, Василь ВАРЕНИК, Віктор СТЕПОВИЙ, Андрій СКРИПНИК, Олександр КУЗУБ, Олександр РЖЕВСЬКИЙ, Сергій КРАВЧЕНКО, Олександр ТИХОНОВ, Василь УМАНЕЦЬ, Наталія КАЧАН, Сергій ДАНИЛОВ, Лілія УСИК, Вадим ЛОГВІНОВ, Олег ПОГОРІЛИЙ, Віктор СУШКО, Наталія СТОРЧАК, Олексій ПІРОГОВ, Тетяна БРАГАНЕЦЬ, Сергій КОВАЛЬ, Микола САБАДАШ, Ігор ЗАЧЕПА, Павло ЛАНЯК, Олександр КОЖІН, Юрій ДЯДЧЕНКО, Дмитро ВОВК, Тетяна ІЛЬЧЕНКО, Володимир ШОРУБАЛКО, Оксана ГУКАЛО, Галина ГРИГОР’ЄВА, Віктор ДІДЕНКО, Олена ЧУМАЧЕНКО, Дмитро ТИЩЕНКО, Павло МАЛЬЧИК, Світлана ПЛАХОТНЮК, Петро КОМАР, Любов СТРАШНА, Максим ДОЦЕНКО, колектив щотижневика «Шполяночка+».