СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ

13 жовтня 2014 року перестало битися серце шанованого жителя м. Шпола, ветерана праці галузі сільського господарства
ВДОВИКА Івана Іларіоновича.
Пішла у вічність людина, з якою пов’язана ціла епоха становлення і динамічного розвитку сільськогосподарської галузі Шполянщини, за успішного управління якого будувалися ферми, формувалися тракторні бригади, процвітали колгоспи.

Народився Іван Іларіонович 27 травня 1926 року в селі Старосілля Городищенського району Черкаської області в родині трудівників-колгоспників. Зростав у звичайному українському селі, де виховувався на високих моральних і родинних цінностях, гартувався працею на землі. У 1959 році закінчив Українську сільськогосподарську академію м.Київ, шість років працював головою колгоспу в селі Калинівка Городищенського району, потім — керуючим навчально-дослідним господарством Городищенського сільськогосподарського технікуму, головою Христинівської ради депутатів. А з 1963 по 1988 роки незмінно очолював управління сільського господарства Шполянського району. Вийшовши на заслужений відпочинок, Іван Іларіонович не міг залишатися осторонь громадського життя — до 2000 року працював референтом-консультантом у депутатів Верховної Ради України. Нагороджений Орденом Червоного Трудового Прапора, Орденом «Знак Пошани» та багатьма медалями за трудову доблесть. Зі своєю світлої пам’яті дружиною Ганною Михайлівною прожили у мирі й добрі 60 років, виростили сина і доньку, чотирьох внуків, які стали істориками і лікарями.

Пам'ять про цю добру, професійну і небайдужу до громадського життя людину ніколи не згасне в наших серцях. Висловлюємо глибокі співчуття родичам і близьким покійного, нехай Господь дарує душі його Царство Небесне й вічне життя!

Колектив управління агропромислового розвитку Шполянської райдержадміністрації, районна асоціація сільгоспвиробників «Авангард»,

Дмитро КРАВЧЕНКО,
Михайло СІДЛЕЦЬКИЙ, Михайло СТРУК,
Володимир ПОТАПЕНКО, Юрій ЛЯШЕНКО,
Микола САБАДАШ, Василь ВАРЕНИК,
Борис СТЕЦЕНКО, Володимир КОСТЕНКО,
Микола КОЛЮЧИЙ, Василь П’ЯНИХ,
Іван БРУСЛІНОВСЬКИЙ, Віктор ШЕВЧИК,
Іван ТАРАНУХА, Микола ГОНЧАРЕНКО,
Юрій ФАРТУШНИЙ, Володимир МИШАЛОВ, Віктор ДЕНИСЮК, Григорій БЕРЕСТОВИЙ,
Петро МИХАЙЛЕНКО, Василь НЕДОПАС,
Володимир ОЧЕРЕТЯНИЙ, Анатолій ПОРХУН, Тетяна КАРПЛЕВСЬКА, Ніна КУЧЕРЕНКО,
Галина ЦИБУЛЬСЬКА, Валентина СТРУК,
Валентин КИЛИМИСТИЙ, Олексій ГАБЕЛОК,
Лариса ПРЕСЛІЦЬКА, Ольга АТАМАНЕНКО
та інші.