Перемога в суху! «ЛНЗ-Лебедин» — «Рубікон» 2:0

10 серпня відбувся другий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проводив у м. Вишневе, Київської області з командою «Рубікон».

Гра розпочалася атаками господарів, але надійно діяв наш воротар. Поступово «ЛНЗ-Лебедин» заволодів ініціативою, переграючи суперника в центрі поля, наші гравці мали можливості відкрити рахунок, але вдало діяв воротар господарів, — повідомляє начальник команди Василь Шевцов.

На 31-ій хвилині арбітр призначив пенальті за гру рукою захисника «Рубікона», його чітко реалізував Тимофій Листопад — 1:0 на користь гостей. Через чотири хвилини дебютант команди Ярослав Поплавка подвоює рахунок — 2:0 на користь гостей, так закінчується перший тайм.

На початку другої половини зустрічі з поля був вилучений капітан «ЛНЗ-Лебедин» Андрій Калініч за дві жовті картки.

Наша команда почала грати на контратаках, створюючи небезпечні моменти біля воріт господарів, але результат першого тайму залишився без змін, отже перемога «ЛНЗ-Лебедин» 2:0.