СВЯТО ТИХ, ХТО НА ВАРТІ НАШОЇ СВОБОДИ

День Збройних сил України відзначили цього року разом з бійцями АТО, яких представники органів влади запросили до читальної зали центральної районної бібліотеки.

— Так сталося, що цьогорічне свято ми зустрічаємо зі зброєю в руках, — йшлося у виступі голови Шполянської районної ради Олександра Кузуба. — Сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України, учасники АТО відстоюють незалежність і територіальну цілісність на сході країни, демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та безмежну відданість Україні. Саме від цих героїчних людей — офіцерів, військовослужбовців за контрактом, бійців, призваних при мобілізації, залежить доля і майбутнє нашої країни. Щодня в непростих бойових умовах, під кулями і «Градами» терористів та іноземних найманців, ціною власних життів військовослужбовці рятують мирних мешканців Донбасу. Наші земляки показали що здатні не лише захистити Україну, а й зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям Луганської і Донецької областей, які потерпають від свавілля терористів. Недарма звільнені міста і села зустрічали наших військовослужбовців, як справжніх героїв-визволителів. На превеликий жаль, 23-тю річницю Збройних Сил України ми зустрічаємо із непоправними втратами...

Загиблих героїв-земляків вшанували хвилиною мовчання. Запрошених гостей на святі вітали також заступник голови районнної державної адміністрації Ольга Шпиця, міський голова Сергій Кравченко, голова районної спілки ветеранів Афганістану Сергій Міцкевич. За бездоганну службу, зразкове виконання службового обов’язку, значний внесок у справу захисту незалежності та недоторканості держави під час проведення АТО та з нагоди 23-ої річниці ЗСУ воїнам антитерористичної операції та працівникам райвійськкомату керівники району та заступник військового комісара Сергій Кільченко вручили Почесні грамоти. Свої пісенні вітання для наших мужніх захисників подарували артисти районного Будинку культури: чоловічий вокальний квартет «Срібна підкова», Даша Меркотан, Антоніна Рашевська. Ведучий заходу Анатолій Міцкевич від імені присутніх подякував всім військовослужбовцям, які сьогодні знаходяться на сході нашої держави і боронять наші кордони, захищають гідність і честь всього українського народу.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).