Тамара Лопатіна відповідала за всю торгівлю на Шполянщині

Як відомо, професія товарознавця виникла і утверджувалась разом з появою товарного виробництва, у відповідності з потребами торгівлі, завданнями і вимогами розвитку торгового капіталу. На Шполянщині багато людей трудилося і трудиться нині у цій непростій сфері, хоч і вимоги часу постійно змінюються.

16 липня 2015 року до шанованої жінки, ветерана праці районного споживчого товариства, шполянки Тамари Дмитрівни ЛОПАТІНОЇ завітав ювілей. Тридцять сім років Тамара Дмитрівна трудилася в місцевій райспоживспілці товарознавцем, багато років очолювала торговий відділ.

«Тамара Дмитрівна відповідала за торгівлю всього нашого району, — ділиться добрим словом про колегу голова правління Шполянського РайСТ Наталія ОНИЩУК. — Вона завжди відрізнялася вимогливістю, відповідальністю. Робота її завжди потребувала високого рівня концентрації та розподілу уваги, комунікабельності. І вона володіла цими рисами. Ця досвідчена і трудолюбива жінка під час її трудової діяльності була взірцем для всього колективу, користувалася повагою і шаною».

З нагоди ювілею на адресу Тамари Дмитрівни надійшло багато поздоровлень і привітань, серед яких — найщиріші побажання щасливого довголіття в благополуччі від імені правління районного споживчого товариства, друзів, знайомих і всієї родини — чоловіка, дітей, внуків і правнука:

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо

І соняхом квітує золотим.