Техніка безпеки при введенні підвищеного стану бойової готовності

• Взаємодія силових урядових структур з громадськими формуваннями (самооборона, козацтво, охоронні відомства, патріотичні об’єднання, тощо). Слід пам’ятати, що міжвідомчі непорозуміння схожі на дитячі амбіції деяких лідерів — тільки на руку ворогу! «Не Мамай був страшний, а розбрат!».

• Перебуваючи в місцях масового скупчення людей, будьте уважними: прислухайтесь і придивляйтесь до того, що діється навколо! Байдужість в цій ситуації призводить до тяжких наслідків!

• Про підозрілих людей,ніби ненароком залишені пакети, сумки, ящики попередьте міліцію, військкомат, сільраду чи місцевий підрозділ самооборони. Обов’язково запитайте прізвище та ім’я (і звання) чергового, хто прийняв вашу заяву! Це дієвий засіб супроти злочинної недбалості чиновника і службовця.

• Контролюйте, а подекуди й обмежуйте дитячі «мандри»! Роз’яснюйте їм, щоб не брали в руки підозрілі предмети.

• Яскраві речі, надовго залишений транспорт є потенційно небезпечними з точки зору терористичної загрози. Слід звертати увагу на ємності з незнайомою рідиною. Не намагайтесь власноруч проводити перевірку чи знешкодження вищеназваних предметів, цим займуться спеціалісти!

Телефонуйте: №№101, 102, (068)856-92-20, (067)391-68-67.

Особлива увага! Дитсадки і школи! Лікарні і поліклініки!

Патрулювання і охорона цих об’єктів є першочерговим завданням влади на місцях, керівників закладів і громадських об’єднань включно!

Координаційна рада Лебединського козацького куреня.