Тепло дитячих сердець — відважним воїнам АТО

14 лютого, в День Святого Валентина, весь світ відзначає День закоханих. З метою зібрання коштів для підтримки бійців в зоні АТО в Шполянському районному будинку культури відбулася молодіжна шоу-програма «З Днем Святого Валентина», у якій взяли участь діти та молодь віком від чотирьох до двадцяти шести років: ансамбль сучасного танцю Шполянського районного будинку культури «Еліт» (керівник Леся Осадчук), солісти районного будинку культури Дар’я Меркотан та Антоніна Рашевська, вихованці музичної студії Яна Каландирець, Анна Пісна та Юлія Слободяник. В конкурсній програмі взяли участь учні шкіл міста.

Спонсорами свята виступили директор компанії «Оріфлейм» Вікторія Степанова директор компанії «Ейвон» Тетяна Чебан, директор компанії «Емвей» Галина Колісник та Шполянський районний будинок культури.

Як завжди в залі був повний аншлаг! Кошти, зібрані під час проведення заходу, будуть відправлені на адресу майстерні братів Олега та Руслана Бойків (хутір Шампань Звенигородського району Черкаської області) для ремонту військової техніки, яка використовується на сході України під час проведення антитерорестичних операцій.

Спасибі учасникам, глядачам, тим, хто готував вечір, а також всім, хто не байдужий до майбутнього нашої держави.

Анатолій МІЦКЕВИЧ, художній керівник Шполянського районного будинку культури.