Тепло маленьких долонь — на передову!

    23 серпня, у День Державного Прапора України, у Шполі по-особливому патріотично відзначали загальнодержавне свято.

Цього дня в міському парку для маленьких відвідувачів Казкового містечка пройшла квест-мандрівка «Знайди прапор» та акція «Тепло маленьких долонь на передову.

Учасники квест-мандрівки знаходили сховані підказки, за допомогою яких наприкінці заходу відшукали український прапор.

 

Потому на синьо-жовтому стягові дітлахи ставили відбитки своїх долонь з побажаннями та іменами.

    Акція «Тепло маленьких долонь на передову» проходила на протязі дня. У ній взяли участь чи не всі відвідувачі дитячого парку — від немовлят до юнаків. А ввечері на площі Героїв Майдану міста, під час урочистостей, міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко разом із 5-річною шполяночкою передав національне знамено з дитячими долоньками координатору волонтерського руху міста Шпола Сергію Кепші, який разом із учасниками АТО Сергієм Ковалем та Едуардом Тимчаком вирушили у далеку путь до бійців на передову.

   — Цієї миті на сході України наші побратими, ризикуючи життям, захищають його, виносять з вогню і бережуть коло серця!
Ми хочемо, щоб саме цей стяг, з теплом дитячих долонь і сердець став підтримкою для наших героїв, приніс їм перемогу і обов’язково з’єднав всі українські землі в єдину, незалежну державу, — зазначив під час виступу очільник громади Сергій Кравченко.

   Окрім того, з Днем Державного Прапора України всіх жителів і гостей Шполянської громади вітали гурт «Шанс» Шполянського міського будинку культури, ансамбль «Сузір’я» Будинку школярів, лауреат всеукраїнських пісенних конкурсів Софія Домчук. По закінченню святкового концерту відбулася вечірня молодіжна дискотека. На ній кожен гість отримував подарунки за умови наявності елементів національної символіки в одязі.

 

До теми

Державні нагороди отримали дев’ять учасників АТО

   Біля пам’ятного комплексу „Географічний центр України” у День Державного Прапора  відбулось вручення почесних відзнак заслуженим землякам.

   Державні відзнаки отримали  дев’ять наших земляків - учасників антитерористичної операції: Андрій Коваленко, Юрій Тарасенко, Павло Гук, Ігор Славінський, Юрій Косован, Ігор Таракун, Ігор Сичов, Володимир Долженко та Олександр Кравченко.

  За значні особисті заслуги у становленні незалежної України, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу та з нагоди Дня Незалежності України почесні грамоти Шполянської райдержадміністрації вручено сільському голову с.Надточаївка Миколі Шевченку, сільському голові с.Мар’янівка Олексію Варенику, заступнику директора з виховної роботи, вчителю історії навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів с. Сигнаївка Євгенію Бесарабу, директору сільського Будинку культури с. Матусів Володимиру Сіваку.

  Також відзначено заслуженого працівника культури України, кандидата мистецтвознавства, академіка Академії соціального прогресу творчості та інновацій Української академії наук Михайла Волкова та директора СПОП „Агро - Прогрес” с. Капустине Василя Колісника.