В кожній творчій роботі закладена любов

Кожен педагог, який працює з дітьми, просто не може не на­дихатися позитивною енергією, яку вилучають ці маленькі со­нечка. Мабуть, саме така енергія є творчим стимулом і для Діани Іванівни Кравченко, яка працює помічником у групі «Чомусики» в дитячому садочку «Ялинка». В цьому дошкільному закладі 25 років пропрацювала вихователем і її мама ― Алла Андріївна При­тула. Тож не випадково, що мате­ринською стежкою пішла й донь­ка.

А захоплюється Діана Іванівна виготовлення ляльок, плете гач­ком іграшки, виготовляє й інші декоративні вироби з будь-якого матеріалу, застосовуючи свою уяву, фантазію і талант.

― Цей талант відкривався по­ступово, ― розповідає завідувачка дитсадка Юлія Кравченко. ― Коли вихователі готувалися до виставки робіт, Діана Іванівна завжди долу­чалась до цього процесу. Виготовить вдома виріб і, не афішуючи про це, просто принесе і покладе до всіх виготовлених робіт. Ось так і ста­ла нашою незамінною майстринею в дитсадку. Діана Іванівна завжди бере участь у виставках, які про­водяться у садочку та приурочені до свят осені чи новорічних, Шев ченківських днів чи Великодня. А ще, як турботлива матуся, любить творити разом зі своїми синами ― Богданом та Андрійком.

А роботами жінки, дійсно, можна замилуватися. Вони зазвичай при­крашають зал, вестибюль садоч­ка, який до кожного свята чи пори року перетворюється на невеличку музейну експозицію. А головне, що в кожну свою роботу майстриня вкладає свою любов, яка дарує по­зитив всім маленьким вихованцям цієї установи.

Лариса БАЧИНСЬКА (фото автора).