То скільки Кравченків буде у виборчому бюлетені?

Викрутаси

  Про «двійників», які з’явились у діючого мера не чув у Шполі лише глухий.

Під час зустрічей із виборцями, люди постійно цікавляться то скільки ж Кравченків буде у виборчому бюлетені?

Адже ще на старті виборчої кампанії до міської територіальної виборчої комісії  надійшло аж 5 заяв від якихось громадян з прізвищем Кравченко.

        Метод старий, дешевий і недостойний: "розпорошити" голоси прихильників "справжнього" Кравченка за списком. Адже завжди знаходяться люди, які - чи то через незнання, чи то через недбалість - поставлять свою "галочку" навпроти технічного кандидата-однофамільця. Для довідки: одного такого "клона" висунув Опозиційний блок, ще одного - Радикальна партія Олега Ляшка, а ще троє позиціонували себе як "самовисуванці", хоча абсолютно зрозуміло, що за цим хтось стояв. Характерно, що всі ці люди проживають в інших регіонах країни (знаходили їх навіть на території окупованого Донецьку) і не мають жодного відношення до Шполі.

       Справедливості ради варто сказати, що цей номер не пройшов – завдяки професійності юристів команди «ЧЕРКАЩАНИ», які підтримують діючого міського голову Сергія Кравченка, ТВК відмовила їм у реєстрації. Тож, у виборчому бюлетені, під №8 стоятиме лише один, справжній Сергій Кравченко.