Точка зору

      Депутатам міської ради належить зняти напругу в цій вкрай непростій і неприємній ситуації, коли потрібно і думку виборців враховувати, і разом з тим виконувати українське законодавство, дотримуватися державницьких позицій. 

     А тим часом знепокоєні представники інтелектуальних та мистецьких спільнот всеукраїнського масштабу реагують на шполянську ініціативу масовими обговореннями в соцмережах.

    «Мої земляки у Шполі вагаються, чи називати вулицю іменем Агатангела Кримського, — пише наш земляк, видатний письменник Михайло Слабошпицький.

    — Мабуть, не всі усвідомлюють, що це — один із найвидатніших українців за всі часи існування української нації.

Не перераховуватиму тут усіх чеснот і талантів цієї фантастичної людини ренесансного закрою і масштабу. Закликаю вас, шановні представники влади і депутати, не уподібнитися Добкіну і Кернесу та їхнім клевретам, які вирішили, що в Харкові не місце для меморіальної дошки також великому українцеві Шевельову-Шереху і цим, по суті, розписалися в своєму україноненависництві. Вірю, що почуття національної гордості і патріотизму у моїх земляків візьмуть гору над усякими непорозуміннями і над можливим незнанням багатостраждальної української історії».