Традиційний велопробіг об’єднав молодь та дошкільнят Шполянщини

30 серпня відбувся третій традиційний велопробіг з нагоди Дня прапора та герба. Його мета не тільки відзначити геральдичні атрибути міста, а і заохотити дітей та молодь до велоспорту, привити жителям міста бажання займатися активними видами спорту. Участь у такому заході взяли дітки дошкільного віку та молодь. Розпочався святковий велопробіг з центральної частини міста за участі наймолодших учасників. Вони разом із вихователями проїхали колоною по вулиці Соборна та зробили кілька кіл на площі. Усіх маляток пригостили смачним морозивом.

Далі естафету перейняли старші учасники, які на чолі з першим заступником міського голови Олександром Кузубом, вирушили з центральної площі. Є молодь, яка брала участь вперше, але залишилась задоволеною та отримала незабутні емоції.

— Я вперше беру участь у велопробізі. Переповнюють почуття. Подобається, що постійно вигадують щось цікаве для дітей. Нам є чим зайнятись із користю і знайти нових друзів, — ділиться Віка Мілько.

Проте є і ті, що щороку чекають на цей захід, щоб ще раз проїхатись вулицями рідного міста разом із його активними жителями.

— Участь у велопробізі я беру постійно, ще з початку такої традиції. Це ще один привід зустрітись із своїми товаришами і отримати задоволення від активної їзди, — коментує Олександр Мозговий.

Організатори свята також перейнялись атмосферою та спостерігали за дійством.

— На сесії, яка відбулася 30 серпня 1994 року, були затверджені герб та прапор міста. Ідея велопробігу народилася 3 роки тому і найменші його гості сьогодні стали активними його учасниками. Кожного року такий захід відбувається у новому форматі, кожного року приєднуються нові учасники. У цьому році ми вирішили зробити його більш молодіжним і залучити дітей з навчальних закладів. Сьогодні їх прийшло навіть більше, ніж планувалось. Хочеться, щоб участь у велопробізі брало якомога більше шполян, — коментує організатор заходу, керуюча справами виконавчого комітету Шполянської міської ради Тетяна Герус.

Допомогли організувати та взяли активну участь в заході – тренери Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи та велоактивісти міста. Супроводжували колони працівники Національної поліції та швидкої допомоги.