Третє місце в конкурсі «Талановиті і перспективні»

За сприяння Департаменту культури та взаємозв’язків із громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації, з метою виявлення та розкриття яскравих, різносторонніх, творчих, ініціативних і талановитих працівників бібліотек області, стимулювання їх до інноваційної діяльності, розширення професійних контактів, привернення уваги громадськості до професії бібліотекаря, минулого тижня на базі Комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка» Черкаської обласної ради відбувся обласний конкурс професійної майстерності «Талановиті та перспективні».

У конкурсі брали  участь молоді бібліотекарі Черкащини. Нашу Шполянщину представляла бібліотекар Топильнянської сільської бібліотеки-філіалу Шполянської ЦБС Марина Різник.

Бібліотекарі мали розкрити свої професійні якості, представляючи себе у конкурсних завданнях «Я і моя бібліотека», «Діловий автограф», «Книга, яка надихає», «Бібліотекар-віртуоз» та «Книжкові берегині – на всі руки майстрині».

Марина Різник, гідно представивши Шполянщину, виборола третє місце. Її нагороджено грамотою та вручено грошову винагороду.

           Влада ЛИПОВЕЦЬКА