У День посмішок відкрили нові гойдалки в Казковому містечку

   Незабаром сплине два роки, як міський дитячий парк отримав нове обличчя.

Так про нього розповідають містяни та гості громади, а маленькі шполяни це мальовниче місце називають Казковим містечком.

   У День посмішок дитячий парк знову гостинно приймав відвідувачів, але з особливою родзинкою. Радісного настрою дітлахам та їхнім батькам додали віднедавна встановлені нові ігрові гойдалки: карусель-велосипед, гойдалка-пружинка «Ромашка» та ще одна нова пісочниця з кришкою.

  — Нарешті дітлахи змогли порозважатись на повну, — говорить директор міського дитячого парку Лариса Юркунас. — Малята хотіли зробити це і раніше, але ми не дозволяли. Щоб каруселі трималась міцно, забетонована конструкція повинна декілька днів відстоятись.

   Аби сюрпризи стали приємнішими, вихованці театру ляльок організували День посмішок. Семеро різних казкових героїв цього дня змусили посміхатися кожного, хто прийшов у парк на дозвілля.

   Батьки зазначають, що це місце стало улюбленим для їхніх дітей.
- Тут завжди багатолюдно, весело, кожний знаходить для себе заняття, співзвучні з особистими уподобаннями та інтересами,— кажуть молоді матусі.

 

 

 Міський голова Сергій Кравченко особисто переймається дозвіллям маленьких та дорослих жителів Шполянської міської громади і це питання тримає на особистому контролі.

   Коштами міського бюджету та соціальних партнерів Шполянської громади у парку відновили тротуарні доріжки, створили новий дизайн озеленення, встановили лавки, ліхтарі, урни, усучаснили ігрові майданчики провели безліч розважальних масових заходів та програм. Загалом на оновлення парку протягом двох років із місцевого бюджету витратили понад 130 тис. грн.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ