Треті на чемпіонаті України з футзалу

Згідно з планом-календарем Всеукраїнських змагань з футзалу серед жіночих і дівчачих команд спортивного сезону 2013-2014 років у м. Умань 16-18 травня 2014 року проходив Чемпіонат України з футзалу серед дівчат молодшої вікової категорії 2001-2002 р.н. Команда дівчат Матусівської ДЮСШ «Ніка» також брала участь у цих змаганнях у складі 12 учасниць, п’ять з яких тренуються у Віталія Гончаренка.

До фіналу ввійшло 8 команд з м. Конотоп, м. Славутич, м. Кобеляки, м. Умань, м. Тальне, м. Кр. Лиман, м. Харків, с. Лебедин (Матусівська ДЮСШ). Наша команда у грі за ІІІ місце змогла здолати ФК«Тальне», основний час — 2:2, 9-метрові — 3:1, та стала бронзовим призером чемпіонату України з футзалу.

І місце зайняла команда-господар змагань «Ятрань» м. Умань, ІІ місце — «Вікторія» м. Конотоп. Команду до змагань готували тренер-викладач Матусівської ДЮСШ Олександр Жовнір та керівник клубу «Жайвір» тренер-викладач Віталій Гончаренко.

Адміністрація Матусівської ДЮСШ щиро дякує за неодноразову допомогу, постійну підтримку дитячо-юнацьких команд з футболу юнаків та дівчат Матусівської ДЮСШ та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту голові наглядової ради групи компаній «ЛНЗ» Дмитру Кравченку та Андрію Полтавцю.

Чемпіонат України по самбо

У м. Очаків Миколаївської області відбувся чемпіонат України по боротьбі самбо серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н., який проходив з 29 травня по 01 червня на навчально-тренувальній спортивній базі «Динамо». Вихованці Матусівської ДЮСШ , які ввійшли до збірної Черкаської області, а саме — Дмитро Мишалов та Дмитро Гречко також брали участь у змаганнях. Загалом на спартакіаді були представлені всі області України, окрім Донецької, Сумської і АР Крим. Хлопцям довелось нелегко, але все-таки вони ввійшли до п’ятірки кращих самбістів України. Дмитро Мишалов виборов бронзу у ваговій категорії 46 кг, а Дмитро Гречко став п’ятим у ваговій категорії 65 кг. Команду до змагань готував тренер-викладач Матусівської ДЮСШ Михайло Оберемок.

Відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо

4 червня в м. Черкаси відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області по дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н., 2003-2005 р.н., в якому, окрім Черкащини, брали участь Київська, Кіровоградська, Полтавська області. Команда вихованців Матусівської ДЮСШ показала добрий результат роботи тренера та юних борців, а саме: два перших місця вибороли Мишалов Д., Гейко А., два других місця — Гречко Д., Бєлік В. та девять третіх місць — Мілько Д., Тулуман А., Плахотнік В., Кишінько С., Музика К., Коновал Б., Плескач О., Сніховський Б., Лорсанов Р.

Команду до змагань готував тренер-викладач Матусівської ДЮСШ Михайло Оберемок. Адміністрація Матусівської ДЮСШ щиро дякує батькам за неодноразову допомогу, постійну підтримку юних дзюдоїстів Матусівської ДЮСШ та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської ДЮСШ