Які мікрорайони чекає реконструкція водопроводу

У Шполі планують провести роботи із прокладання водопроводу на вулицях Грушевського та Франка. А після цього розпочнуть реконструкцію водопровідної мережі на вулиці Лозуватській та облаштують додатковий водогін на вулиці Нахімова.

Як повідомив міський голова Сергій Кравченко, Черкаське ТОВ «ПБК-ВОДПРОЕКТ» на замовлення міської ради вже скоригувало проект-но-кошторисну документацію для реконструкції водопровідної мережі та споруд південно-східного масиву Шполи (вулиці Грушевського та Франка).

— Під час однієї із сесій Шполянської міської ради депутатський корпус погодив виділити 9 000 гривень на коригування проектно-кошторисної документації з реконструкції водопровідної ме-режі та споруд на південно-східному масиві. ТОВ «ПБК-ВОДПРОЕКТ» уже внесло необхідні зміни до проекту. Проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу. Тож невдовзі у Шполі розпочнуться роботи з облаштування водогону на вулицях Франка та Грушевського, — повідомив Сергій Кравченко.

Проведення водопроводу в Шполі — вкрай важливе питання. Оскільки через його відсутність значна кількість жителів райцентру змушені потерпати через побутові незручності та неякісну питну воду.

Вікторія ЄРОВА.