На Черкащині запрацював центр з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Фото тематичне з відкритих джерел

У Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області запрацював спеціалізований центр із розшуку безвісти зниклих осіб за особливих обставин та ідентифікації невпізнаних тіл в умовах воєнного стану. Основними завданнями центру є збір та аналіз інформації про місце зникнення особи, відбір біологічних зразків у родичів та речових доказів, необхідних для ідентифікації осіб.

Співпраця з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми рідними чи близькими, які перебували в зоні проведення бойових дій. До складу центру входять: слідчі, спеціалісти-криміналісти, працівники оперативних та аналітичних підрозділів.

Звернувшись до центру, громадяни можуть: отримати інформацію щодо алгоритму та порядку дій рідних із пошуку зниклих безвісти осіб; подати заяву про безвісне зникнення близької людини; з’ясувати стан здійснення розшуку безвісно зниклої особи, а також надати інформацію, що сприятиме проведенню заходів зі встановлення її місцеперебування; надати біологічні зразки (ДНК) для проведення молекулярно-генетичної експертизи з метою здійснення розшуку зниклого.

Прийом родичів зниклих осіб за особливих обставин, здійснюватиметься щовівторка та щочетверга з 10:00 год. до 14:00 год. у приміщенні Головного управління Національної поліції в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, буд. 144/1 (вхід з двору). Окрім того, отримати консультацію фахівців Центру можна щоденно з понеділка по п’ятницю з 09:00 год. до 18:00 год. за номерами телефонів +38068-51-09-671 та 102. Також родичі військовослужбовців можуть звернутись до будь-якого територіального підрозділу поліції.

За інформацією пресслужби ГУНП в Черкаській області

Коментарі