Минулого тижня у Васильківському НВК відбувся Олімпійський тиждень

У понеділок учні переглянули виставку учнівських фоторобіт «Ми — за здоровий спосіб життя». А для початкових класів були проведені «Веселі перерви».

У вівторок школярі змагалися на велосипедах «Утримай рівновагу». Переміг учень 9 класу Роман Дранченко. Також в цей день відбулися змагання «Стрибки на скакалці». Серед початкових класів перемогу здобула учениця 4 класу Альбіна Радченко, серед середніх класів — учениця 6 класу Анжеліка Лещенко, серед старших — учениця 10 класу Юлія Варич. Серед хлопців найстрибучішим виявився учень 10 класу Назар Невмивака — він проскакав 144 рази.

У середу день розпочався з ранкової зарядки, яку провів учитель фізкультури Вадим Анатолійович Майстренко. Діти зарядилися на цілий день. В цей день відбувся перегляд презентацій про Олімпійські ігри.

В четвер були проведені змагання з піднімання гирі. Назвали найсильнішими учня 7 класу Дмитра Бараненка, учня 10 класу Романа Савченка. У групі продовженого дня вихователь Ольга Михайлівна Чепіль провела для дітей осінні ігри-змагання.

У п′ятницю на лінійці голова спортивної комісії учнівського комітету Віктор Середницький підбив підсумки проведення Олімпійського тижня, вручив грамоти. В цей день був проведений марш-парад класів школи з нагоди Дня фізкультури та спорту. Кожен клас готував речівку, кричалку, девіз, плакати, прапорці та кульки. Найкраще пройшли четвертокласники, шестикласники та десятикласники.

Тиждень пройшов швидко й непомітно. Будемо надіятися, що так швидко підростуть наші майбутні олімпійські чемпіони.

Людмила ТОРБА, заступник директора з виховної роботи Васильківського НВК