У Черкасах Лебединський насіннєвий завод визнано «Благодійником року»

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у мережі Фейсбук. З нагоди Дня міста Черкаси дипломами міської ради було нагороджено діячів та підприємства, які сприяють розвитку міста. Серед переможців у номінації «Благодійник 2020–2021 років у м. Черкаси» було визнано ПАТ «Лебединський насіннєвий завод», який входить до Групи компаній «ЛНЗ».

– Не втомлююсь повторювати: найголовнішою цінністю нашого міста є люди – чесні, працьовиті, наполегливі та небайдужі. Надихаючі перемоги наших спортсменів на змаганнях національного та світового масштабу, найвищі результати зовнішнього незалежного оцінювання черкаських випускників, надскладні оперативні втручання, виконані черкаськими медиками, що рятують сотні людських життів, зручний та ошатний громадський простір навколо, – це все про людей, які живуть та працюють у наших Черкасах, – йдеться в дописі. – Тож перед Днем міста ми відзначили людей, які змінюють, створюють та наповнюють Черкаси. Роблять свій внесок у наше спільне майбутнє. У 17 номінаціях нагородили дипломами Черкаської міської ради тих, хто є прикладом і з кого беруть приклад.

ГК «ЛНЗ» бере активну участь у розвитку соціальної та спортивної інфраструктури міста, допомагаючи фінансово різним спортивним школам. А з початку 2021 року черкаську «прописку» отримав ФК «ЛНЗ», який презентує Черкаси у професійному футболі.