У День Святого Миколая  дарують радість школярам

Вже другий рік поспіль у міському НВК№1 у День Святого Миколая під святкову різдвяну мелодію  наймолодших школярів зустрічає сам Святий Миколай зі своїми помічницями, який вітає малюків і роздає солодкі подарунки.

— Ця традиція зародилася в нашій школі ще минулого року і втілюється в життя за сприяння міської ради Шполянської  ОТГ, яка надала подарунки для учнів 1—4 класів, — розповідає президент ліги старшокласників та голова шкільного парламенту Леся Ткаченко. — З самого ранку перед початком занять ми зустрічаємо наших наймолодших школярів, знайомимося з ними, запитуємо, чи чемними були вони упродовж року  і вручаємо кожному солодощі. Дітки отримують гарний настрій на цілий день.

—Наш Святий Миколай  вітає цього дня і учнів, які навчаються за індивідуальною  формою. І сьогодні ми відвідаємо чотирьох дітей, які не можуть  прийти цього дня до школи,—додає голова волонтерського загону Сніжана Фарштейн.— Діти готують і для них малюнки, поробки. Миколай розважає цих діток, розповідає вірші, спілкується з ними.

Та такі святкові сюрпризи  учнівський та педагогічний колективи  школи роблять  не лише для своїх учнів. Вони стали святими миколайчиками і для наших земляків — воїнів АТО.

Як розповідає заступник директора з виховної роботи школи Наталя Лепенець, минулого року батьківські комітети готували для воїнів АТО, які захищають нашу країну на Сході, солодощі. Нинішнього року на Донбас через волонтерів передадуть подарунки-поробки, виготовлені напередодні свят учнями.