У добру путь, випускники!

Минулої суботи за давньою традицією випускники усіх міських шкіл зібралися на центральній площі міста, щоб, отримавши напутні слова керівників району, своїх наставників, вирушити в до­росле життя.

Перед початком святково­го дійства присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні ― представники шкіл поклали вінки до меморіальної дошки. Святково вбрані дівчата та хлопці разом зі своїми педа­гогами приймали вітання го­лови райдержадміністрації Во­лодимира Потапенка, голови районної ради Івана Скорика, міського голови Віктора За­скалети, начальника відділу освіти райдержадміністрації Павла Вербівського, заступни­ка голови райдержадміністрації Ольги Шпиці. Кращі з них от­римали від керівників району відзнаки за активну участь у шкільному житті. Присутні на площі шполяни нагороджували винуватців свята своїми опле­сками, друзі та рідні дарували квіти, їх всі вітали і фотографу­вали, для них виконували пісні.

Та, мабуть, найбільш очікуваним був традиційний вальс, який щороку не залишає байдужими нікого із глядачів, бо є бентежним моментом усього свята. Цього разу він вразив усіх оригінальністю своєї по­становки. Танцювальне шоу, в якому взяли участь більшість випускників, складалось з різних видів танцю і поєднувало улюблені для молоді елементи музичних жанрів та стилів. Жовто-блакитні куль­ки, випущені випускниками у небо насамкінець свята, символізували їхній виліт із батьківського дому у доросле самостійне життя.

Тож, у добру путь вам і в до­брий час, дорогі юнаки і дівчата!

Лариса БАЧИНСЬКА.