У Шполі відбувся незвичайний молодіжний флешмоб

Близько 100 підлітків 6 квітня взяли участь у танцювальному флешмобі «Шпола за здоров’я», організованому міськвиконкомом та керівником танцювального колективу «Еліт» Олесею Осадчук. Таким чином шполянська молодь закликала міську спільноту до здорового та активного способу життя. Акція відбулася у переддень Всесвітнього дня здоров’я на площі Героїв Майдану біля будівлі Шполянської міськради Цього дня шполяни і гості міста побачили надзвичайне танцювальне дійство, яке викликало в них захват і позитивні емоції.

Танець розпочався із вигуку підлітків «Ми за здоров’я». Після чого за допомогою танцювальних рухів та відповідної розстановки людей було створено обличчя, що посміхається, а також написи «ми», «за» та «здоров’я». Кульмінацією виступу стало створення живої піраміди, на вершині якої одна з танцівниць запустила в небо зелені повітряні кульки.

Учасниками акції «Шпола за здоров’я» стали учні всіх міських шкіл та колектив «Еліт».

— Акцію провели для того, щоб привернути увагу жителів Шполи до питання збереження та підтримки найбільшого скарбу кожної людини — здоров’я,— зазначив міський голова Сергій Кравченко, за ініціативи якого і відбувся флешмоб «Шпола за здоров’я». — Танцівники своїм виступом закликали всіх жителів міста дбати про свій фізичний стан, цінувати власне здоров’я та життя.

Вікторія ЄРОВА.