У громадах Звенигородщини провели виїзні вакцинальні акції

Фахівці Звенигородського районного відділу Черкаського обласного ЦКПХ організували виїзні вакцинальні акції, під час яких щепили 30 осіб вакциною від дифтерії та правця.

Про це інформує Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

В рамках Тижня імунізації спеціалісти Звенигородського районного відділу Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб провели виїзні вакцинальні акції у громадах району.

Завідувач Лисянського відділення Микола Дикий та лікарка-епідеміологиня Марія Галепа спільно з медиками КНП «Лисянський ЦПМСД» відвідали місцевий професійно-аграрний ліцей. Працівники закладу отримали щеплення від дифтерії та правця. Перед вакцинацією сімейна лікарка провела обов'язковий медичний огляд. Загалом вакциною АДПм було щеплено 25 осіб.

Також вакцинацію організували в селі Стецівка. Помічниці лікаря-епідеміолога Ватутінського відділення Надія Малига, Світлана Захарченко та фельдшерка санітарна Наталія Мороз провели додаткову імунізацію на базі місцевого ФАПу. Тут вакцину АДП-м отримали ще 5 осіб.

Коментарі