У Іскреному розпочали реалізовувати господарські плани

Нещодавно в селі Іскрене розпочато роботи з ремонту приміщення сільського будинку культури, які були заплановані ще в минулі роки. На відновлення приміщення з сільського бюджету було виділено кошти у сумі 72 грн., які ставали перехідними з року в рік. З травня поточного року державною казначейською службою розпочалися розрахунки зареєстрованих платежів, що дало змогу виконкомам сільських рад продовжити реалізовувати намічені господарські плани. Так іскренська громада в першу чергу вирішила відремонтувати заклад культури, який потребував цього багато років. Нині замінено вікна на склопакети та відремонтовано фойє.

Завершується в Іскреному і встановлення нічного освітлення вулиць, відремонтовані всі дороги, навіть у провулках.

— Найбільше зусиль громади забирає все ж проблема газифікації села, — розповідає місцевий підприємець, депутат районної ради Тамара Остапчук. — Нещодавно відбулося зібрання жителів села, на якому обговорювалося питання завершення газифікації. Для цього потрібно ще 500 тисяч грн. На 360 тис. грн. взяли державний кредит під 3%, 80 тис. грн. для погашення кредиту виділено з сільського бюджету. У нас згуртований депутатський корпус сільської ради на здійснення задумів громади.

У Іскреному не чекають, коли настануть сприятливі часи та стабілізується фінансова сфера. Знаходять шляхи вирішення: благоустрою території, вчасно боротися з бур’янами на обочинах доріг, відремонтували стелу на вході до сільського цвинтаря. Є сподівання, що в цьому селі неодмінно настане час процвітання, і всі господарські плани будуть виконані.

Лілія ФАРТУШНА.

м. Шпола.