У Казковому містечку знайшли «Солодке дерево»

Літні канікули нині у розпалі і дитяча публіка насолоджується найцікавішою порою року, коли можна і відпочити, і оздоровитися, і поринути у безліч неймовірних пригод. А відбуваються вони майже щодня у нашому міському Казковому містечку, облаштованому у дитячому парку.

— Ще ніколи наш парк не був таким красивим і затишним, — кажуть його відвідувачі — і люди старшого віку, і молоді батьки зі своїми дітлахами. — Просто чарівна атмосфера! Дуже помітною є турбота нинішнього складу міської ради про рідне місто, особливо — діток.

А днями тут тривав незвичайний квест — дітям, котрі прийшли відпочити до парку, запропонували знайти заховане «Солодке дерево». Але для цього потрібно було відгадати багато загадок та ребусів, віднайти усі підказки у фігурках казкових героїв. Така гра неабияк захопила дітвору, і можна було побачити, як вони захоплено шукали чарівне дерево з солодощами, крок за кроком прямуючи до розгадки всіх непростих завдань.

І ось — радісна мить! Найспритнішим і найкмітливішим серед усіх учасників квесту виявився семикласник Шполянського НВК «Загальноосвітня І—ІІІ ступенів школа №2-ліцей» Володя Мусієнко.

Саме він першим віднайшов омріяний об’єкт — «Солодке дерево». Всі разом потім поласували смачними цукерками та ділилися враженнями від веселої пригоди. А організували її для маленьких шполян директор парку Тетяна Каландирець, працівники ігротек Тетяна Димніч та Альона Тимошенко, а також надав солодощі для оформлення «Солодкого дерева» приватний підприємець і депутат міської ради Максим Доценко.

Наталія ДАВИДЕНКО

(фото автора).