У Лебедині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника

6 жовтня в Лебединській гімназії №3 відбулося відкриття меморіальної дошки на честь воїна Збройних сил України Погасія Ігоря Олександровича.

Ігор Олександрович Погасій народився 6 березня 1987 року в селі Лебедин. У 1993 році пішов у 1 клас Лебединської гімназії №3, у 1995 році разом із мамою Тетяною і двома сестричками переїхав у с.Терешки, де й отримав базову середню освіту. Після закінчення школи працював на будівництвах у Черкасах та Києві. Згодом Ігор Олександрович з дружиною і дітьми переїхав до Чорнобаю, придбав будинок і почав його облаштовувати.

22 серпня 2022 року чоловіка було призвано до лав ЗСУ. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, Ігор Погасій загинув 15 листопада 2022 року в районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області.

До учасників заходу звернулися: Олег Кошовий, в.о. міського голови Шполянської міської ради ОТГ, Валентина Драчова, староста села Терешки та селища Ховківка, Сергій Осаула, директор Лебединської гімназії № 3.

Почесну місію відкриття меморіальної дошки виконали найрідніші люди Героя — мама, сестра, вдова та діти. Після цього священник Православної церкви України отець Іван Килиман провів її освячення.

За інформацією Шполянської міської ради