У Лебедині вшанували чотирьох загиблих воїнів та представили клопотання про присвоєння їм церковної відзнаки

У п'ятницю,14 січня, в Лебедині відбулося вшанування загиблих воїнів-Героїв після ранкового богослужіння у Спасо-Преображенському храмі. Священнослужитель отець Іван Келеман виголосив проповідь, наголошуючи на значенні мужності та віри в контексті захисту Батьківщини. Підчас заходу було представлено клопотання про присвоєння церковної відзнаки - медалі "Хрест Свободи" (посмертно) для чотирьох загиблих військових, серед яких були Сергій Ковіта, Іван Копецький, Володимир Барзюк та Олександр Онищенко.

Про це пише "Шполяночка+".

Кожен з цих героїв пожертвував своє життя, захищаючи Україну від ворога. Зі словами підтримки й подяки звернулася до родин загиблих Ірина Каландирець, заступниця міського голови, наголосивши на тому, що наш святий обов’язок перед полеглими — шанувати, пам’ятати, передавати нащадкам правдиві свідчення про кровопролитну війну, яка нині точиться на нашій землі і забирає життя найдостойніших синів України. У нашій пам’яті, спогадах, молитвах, словах подяки, спільних добрих справах — безсмертя Воїнів.

У заході взяли участь директори й педагоги трьох закладів загальної середньої освіти, місцеві волонтери, жителі села. Керівник Лебединської гімназії № 3 Сергій Осаула висловив слова підтримки та співчуття рідним військових.

Після завершення заходу батьки Сергія Ковіти передали для воїнів 72-ї ОМБР допомогу, яка їм так необхідна нині.