У Лип’янці на новому храмі засяяв купол

Днями у Лип’янці, де все літо тривають будівельні роботи, на майбутньому храмі встановили купол із хрестом. Як розповів сільський голова Сергій Іщенко, купол виготовили власноруч на території його власного подвір’я. Роботи виконали небайдужі жителі села Іван Павленко, Григорій Білоокий, Олександр Мандебура, Олександр Поліщук. Кошти на матеріал надала приватний підприємець Тамара Сухомлінова.
— Щиро вдячні директору ПАТ «ЛНЗ» Анатолію Ткаченку за надану техніку для встановлення купола, без якої нам було б не обійтися, — каже Сергій Юрійович. — Громада Лип’янки високо цінує розуміння небайдужість з боку наших соціальних партнерів, які постійно допомагають задовольняти наші суспільні потреби. А берегти духовні цінності — надзвичайно важливо у нашому теперішньому протистоянні правди і зла у державі.
— Ось, як бачите, завершуємо внутрішні роботи: встановили вівтар, оббили всі стіни і стелю гіпсокартоном, — проводить всередину храму активіст і натхненник будівництва Григорій Білоокий. — До храмового свята підготуємо нашу церкву як належить, усе необхідне вже купили на кошти, які зібрали з кожного двору. Люди з радістю жертвували на храм, адже ж бачать, що вони йдуть за призначенням.
Пройде ще деякий час і навколо Лип’янської церкви зацвітуть квіти і відкриється нова стежка до місцевої святині.
Наталія ДАВИДЕНКО
(фото автора).