Вивчаємо змалку правила дорожнього руху

ЩОБ НЕ СТАЛОСЯ БІДИ

У зв’язку із значним збільшенням кількості автомобілів і, особливо, мопедів та скутерів, на дорогах України аварійність залишається вкрай високою, а її важкість у декілька разів перевищує аналогічні показники інших країн. Так, кожні 10 хвилин відбувається ДТП, щодоби гине людина, а кожні дві доби — дитина, ще 20 травмуються.

Це свідчить про неналежне знання і дотримання Правил дорожнього руху — як дорослими, так і дітьми. Ось тому з вихованцями Шполянської школи-інтернату був проведений виховний захід на тему: «Безпека руху — це життя». Юними інспекторами дорожнього руху в інсценізованій формі була поставлена проблема з переходом перехрестя, в обговоренні і вирішенні якої взяли активну участь і вихованці, і вихователі. Розглянуто і вивчено види і сигнали світлофорів, пішохідну доріжку, дорожні знаки. Отримані знання і навички діти закріпили цікавою грою «Світлофорчик» та вікториною «Відгадай знак». Найактивнішими на заході були учні 9-А класу Даша Вебер, Каріна Ткаченко і Назар Термінако.

При підбитті підсумків наші вихованці дійшли висновку: дорога — це велика книга, а дорожні знаки — слова, які потрібно добре знати, і лише тоді ні з ким не станеться біди.

Григорій МУРЕНЕЦЬ, вихователь.