У Лип’янці загинула мала дитина

Нечуваний трагічний випадок стався у Лип’янці, на минулому тижні, 8 травня. Пізно ввечері від сільського голови до відділення поліції надійшло повідомлення про зникнення дев’ятирічного хлопчика. Про подробиці розповів «Шполяночці+» заступник начальника Шполянського відділення поліції Вадим Різник:

— На жаль, дитина зникла ще о десятій ранку, а мати звернулася до сільського голови лише о 21-ій годині вечора, — розповідає Вадим Олексійович. — На пошуки був залучений особовий склад відділення поліції, 15 осіб з числа рятувальників, а також близько 30 осіб небайдужих жителів села. Задіяли і службову собаку, якого привезли із Черкас. Він двічі по запущеному можливому сліду дитини приводив до ставка, отже були викликані водолази зі Сміли, які й знайшли тіло мертвого хлопчика на його дні вже вранці, близько 10-ї години. З пояснень жителів села встановлено, що мати за дитиною не наглядала, зловживала алкоголем, у пошуках участі не приймала. Ця сім’я перебуває на обліку як неблагополучна. Відкрито кримінальне провадження за статтею 166 ККУ (не виконання материнських обов’язків), яка передбачає позбавлення волі від 3 до 5 років. По смерті дитини відкрито кримінальне провадження за статтею 115 ч.2 п.2 ККУ.

Зі слів селян, хлопчик був худеньким і змарнілим, постійно шукав щось попоїсти: збирав навіть колорадських жуків та цвіт акації. Школу відвідував рідко. Того трагічного дня його востаннє бачили сусіди, які відмітили, що в дитини паморочиться в голові, і нагодували його. Але мусили поїхати з дому і, ймовірно, хлопчик пішов в сторону ставка, який знаходиться поруч, і з крутого берега впав у воду.

Наталія ДАВИДЕНКО